Menu

ÇÖMLEK SEPETİ

Kavacık / İstanbul

Toptan | Parekende

Satış Koşulları ve Teslimat

ŞATIŞ KOŞULLARI ve TESLİMAT
Teslim Süresi
- Sipariş formu ve onaylanan teklife istinaden ürünlerin durumuna ve mesafeye göre teslimatlar 2 ile 30 iş günü içerisinde yapılmaktadır.
Teslim Şekli
- İstanbul içi teslimler firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
- İstanbul dışı teslimatlar ise kargo veya nakliye firmaları aracılığı ile yapılmaktadır.
- İstanbul dışı teslimatlarda kargo ve nakliye bedelleri alıcıya aittir.
Ödeme
- Sipariş formu ve onaylanan teklifi istinaden banka havalesi ve peşindir.
- İstanbul içi teslimlerde karşılıklı mutabakat sağlanmış ise teslimatta ödeme alınabilir.
- Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.
- Çek ve senet ile ödeme alınmamaktadır.
- Vadeli veya açık hesap uygulamamız yoktur.
- Ödemesi yapılmayan ürünler teslim edilmez.
Ödeme İadesi
- Ürünleri teslimattan sonra ondört ( 14 ) gün içerisinde almaktan  vazgeçtiğiniz takdirde; bu durumu da yazılı olarak tarafımıza bildirdiğinizde, ürünler tarafımıza sağlam ve eksiksiz olarak iade edildikten sonra üç (3 ) iş günü içerisinde ürün bedelleri iade edilmektedir.
Sipariş İptali
- Sipariş formu ile sipariş verdikten sonra veya teklifimizi onayladıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı siparişinizi iptal etmek zorunda kalırsanız bu durumu tarafımıza yazılı olarak bildirmek zorundasınız. Sözlü olarak yapılan iptaller dikkate alınmamaktadır. Sipariş iptallerinizi e - posta yolu ile siparis@comleksepeti.com adresine yazılı olarak yapabilirsiniz.
- Siparişinizi iptal etmeden önce ödeme yaptıysanız, ürün bedelleri iadesi " Ödeme İadesi " koşulunda belirtiği gibi üç ( 3 ) iş günü içerisinde yapılır.
Zarar - Ziyan
- Ürünlerimizin, kargo ve nakliye firması aracılığı ile teslimatı sırasında oluşan hasarlardan firmamız sorumlu tutulamaz.
- Kargo veya nakliye firması aracılığı ile yapılan teslimatlarda; size gelen ürün paketlerini teslim almadan önce kargo görevlisi önünde lütfen AÇINIZ. Eğer ürünlerde herhangi bir zarar varsa kargo görevlisine tutanak düzenletrek ürünü TESLİM ALMAYINIZ. Hasarlı ürünü, hazırlanan tutanak ile birlikte bize iade ediniz. Size en kısa zamanda yeni ürününüz gönderilecektir.
İndirim
- Toplu alımlarda özel indirimler uygulanmaktadır. İndirim oranları siparişinizin tutarına göre değişmektedir. Size gönderilecek olan teklifte indirim oranı belirtilmektedir.
Gizlilik Şartları
- Firmamız sipariş formu içerisinde yer alan bilgilerin kayıtlarını başka kişi veya kurumlar ile paylaşmamaktadır. Vermiş olduğunuz bilgiler sadece firmamız kayıtlarında yer almaktadır.
Şikayet ve Öneri
- Şikayet ve önerilerinizi bizim ile paylaşabilirsiniz. En kısa sürede sizlere geriye dönüş yapılacaktır.
İletişim Bilgilerimiz
Özgür Cad. No : 22 Kat : 2 Hilal Plaza Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
e - posta : siparis@comleksepeti.com